César Millán, odkaz ve výcviku psů

Od té doby, co začal svou kariéru téměř před třemi desetiletími, se César Millán, alias „Whisperer psa“, stal světovým lídrem v oblasti výcviku a výcviku psů. Vytvořil úspěšnou značku, která je synonymem důvěry a loajality.

Chtěla jsem být nejlepším trenérem psů na světě a byl jsem vášnivý a myslel jsem si, že to zvládnu. Nemluvil anglicky, neměl peníze, nikoho nevěděl. Nyní mám televizní program a píšu knihy, „říká Millan společnosti FOX Business. Jsem přistěhovalec, a proto pro mě je to potřeba této země, kterou nikdo nesplňuje … toto povolání neexistovalo, dokud jsem vstoupil na scénu, „dodal.

Imigrant, který pracoval jako pes, uspěl

Millan, přistěhovalec z Mexika, který se stal obchodníkem, úspěšným spisovatelem a osobností televizní stanice nominované na Emmy, se opět vrací na malou obrazovku. V novém programu nazvaném „Národa psů Cesara Millána“ se otevře nové okno. který premiéru 3. března v Nat Geo WILD v 9:00. m. EST, Millan udeří na cestu s jeho synem Andreem.

„Je to jiné, než všechny ostatní programy, které jsem udělal, protože je to komunita. Určitě víc hledá příběh, který má více srdce, lidi, kteří už dělají rozdíl, „říká Millan.

Nový program psů

Cestující do sedmi různých měst v celé zemi, Millans jsou upozornění na psy hrdiny a mimořádné organizace. Na rozdíl od výstava minulosti, Millan kombinuje své tipy osobní pomoci jeden po druhém, živý program a sociální sítě, které pomáhají šířit jeho poselství.

Millan byl velmi obeznámený s obtížemi v posledních letech: smrtí svého důvěryhodného psa, rozvodem jeho manželky a mnoha špatnými obchodními rozhodnutími, která mu ztratila 10 milionů dolarů, řekl Kate Snow of Rock Kate v centru.

Své problémy přeměnil na příležitosti

Přišla jsem bez peněz, takže jsem už věděla, jak to je žít bez peněz … pro mě to byla spíš škodlivá součást, důvěra. Důvěra se rozbíjela s lidmi, kterým důvěřuji, „říká Millan. Musím vybrat správnou skupinu lidí, na kterou můžu věřit. Musím vybrat správného právníka, správného obchodníka, vše, co potřebujete ve firmě. “

Vzhledem k těmto lekcím Millan pokračuje v utváření výklenku v rozvíjejícím se průmyslu pet. Jen v loňském roce strávili Američané rekordních 62 miliard dolarů se svými mazlíčky, informuje americká společnost Pet Products Association.

„Všichni budeme mít po cestě překážky, ale pro mě byly ingredience víra, vášeň a jasný záměr toho, co jsem chtěl dosáhnout.“

pokud chcete mít návštěvu poslušného psa perropositivo.com